Yaylalı Göz Hastanesi
Ana Sayfa Kadromuz İnsan Kaynakları İletişim
ONLİNE RANDEVU  


Ad * :
Soyad * :
Tc Kimlik No * :
Telefon * :
E-Mail :
Doktor Tercihiniz * :
 
Siz de Mail Listemize Kayıt Olun ...
 

     
HASTA GÖRÜŞLERİ   TETKİK SONUÇLARI   MEDYA GALERİ
Hastanemiz, hizmetlerimiz ve doktorlarımız hakkındaki görüşleri öğrenebilir, siz de görüşlerinizi paylaşabilirsiniz. Tüm yurtiçi ve yurtdışı hastalarımız talepleri doğrultusunda bu bölümden tetkik sonuçlarına ulaşabilirler. Hastanemiz ve hizmetlerimiz ile ilgili daha detaylı görsel verilere ulaşabilmek için bu bölümü ziyaret ediniz.
 
DOKTORLARIMIZDAN TAVSİYELER
Göz içi kanamada dikişsiz Vitrektomi
Retina ve vitreus (göz içi camsı sıvı) cerrahisi hızla ilerleyen bir cerrahi yöntemidir. Vitreus cerrahisi için geliştirilen yeni cihazlar ve optik enstrumanlarla gözün ulaşılması ve görülmesi en zor yerlerini görmek ve tedavi etmek atık mümkün olmaktadır. Retina dekolmanları, diabete (şeker hastalığı) bağlı gelişen kanamalar ile görmeyi tehdit eden diğer oluşumlar gözden vitrektomi denilen ameliyat tekniğiyle temizlenebilmektedir.

Diabetik Retinopati
Diyabetik göz hastalığı, bu hastalığa yakalanan kişilerde görülebilecek bir grup göz rahatsızlığını ifade etmektedir. Bu rahatsızlıkların tümü ciddi görme kaybı ve hatta körlüğe neden olabilmektedir.

Üveit Hastalığının Belirtileri
Işığa karşı hassasiyet, ağrı, gözde kızarıklık, görmenin azalması en önemli belirtilerdir. Çoğu vakada sebep bulunamamaktaysa da bazı hastalarda virüsler, mantarlar, parazitler üveite neden olabilmektedir. Ayrıca vücudun diğer kısımlarında bulunan hastalıklar (artritler, Behçet Hastalığı) neden olabilmektedir

Göz Alerjisine Dikkat
Gözün konjontive kapaklar ve kornea tabakasını tutan, çeşitli nedenlerle ortaya çıkan kaşınma, batma, yanma, sulanma bazen görmede bozukluk gibi belirtilerle kendini gösteren bir hastalıklar grubudur. Nedenleri arasında mevsim, kişinin allerjik yapısı başta olmak üzere kimyasal maddeler, polenler, tozlar sayılabilir. Baharda daha çok gözükür. Özellikle bahar allerjisi olarak karşımıza çıkar. Çocuklarda daha sık görüyoruz ve oldukça rahatsız edici olabiliyor, kişinin günlük yaşamını etkileyebiliyor. Tedavisinde genellikle damlalar kullanabiliyoruz. Bazen çocuklar için şurup veya yetişkinlerde tablet veya çok nadiren daha başka tedavi seçenekleri de olabiliyor.

 
HASTA HAKLARI
Hasta haklarını
öğrenmek için
buraya
tıklayabilirsiniz.
ANLAŞMALI KURUMLAR
 
 
GÜNCEL DUYURULAR
 
Yabancıların Tercihi Yine Denizli Oldu.
71 yaşındaki İngiliz Vatandaşı Kenneth William Weller'e hastanemizde yapılan kontroller sonucunda Katarakt teşhisi konuldu. Weller'e Prof. Dr. Volkan Yaylalı ve ekibi tarafından başarılı bir katarakt operasyonu yapıldı.

Denizli'de Yine Bir İlk: Göz Nakli
63 yaşındaki Galip Oymak'a Prof. Dr. Volkan Yaylalı ve ekibi tarafından doku nakli yapıldı. Başarılı geçen operasyonda organ bağışının önemi bir kez daha ortaya çıktı. Aynı operasyonu Denizli'de 1994 yılında ilk kez yine Prof. Dr. Volkan Yaylalı

Yeni Cihazımız Hizmetinizde !
SARI NOKTA, RETİNA, GLOKOM, ŞEKER HASTALIĞI TEŞHİSİNDE KULLANILAN YENİ HEIDELBERG OCT CİHAZIMIZ HİZMETİNİZDEDİR.

Yaylalı Göz'de Fırsatlar Devam Ediyor !
HASTANEMİZDE EXCIMER LASER FIRSATLARI BAŞLADI.DETAYI BİLGİ İÇİN; 0.258 264 10 30

Sosyal Sorumluluk Projesi
Sağlıklı Beslenme ve Göz Sağlığı konulu sosyal sorumluluk projemizi uygulamaya başladık. İlköğretim okullarını ziyaret edip öğrencilerimize konuyla ilgili bilgiler veriyoruz. Projenin detayları Kurumsal bölümündedir. 

Gözlüklerinizden Kurtulabilirsiniz
Hastanemizde yakın, uzak, astigmat tüm gözlüklerinizden kurtulabilirsiniz. Prof. Dr. Volkan Yaylalı ve ekibi ile hizmetinizdeyiz. Detaylı bilgi için 0258 264 10 30 numaralı telefonu arayıp bilgi alabilirsiniz. 


DEHA TV'DE ÖNCE SAĞLIK PROGRAMINDAYIZ
Deha Tv'de Abdil Yaşaroğlu'nun hazırlayıp sunduğu Önce Sağlık programında her hafta göz hastalıklarıyla ilgili canlı yayında izleyicilerle buluşuyoruz. Program Perşembe günleri 18.20 saatinde ayrıca Pazartesi günleri 18.20'de Deha Tv'de yayınlanıyor.

Sitemiz Son Olarak 25.6.2018 Tarihinde Güncellenmiştir.
2014 © yaylaligoz.com ve yaylaligoz.com.tr adreslerinde yer alan içerik Yaylalı Göz Hastanesine aittir, her hakkı saklıdır.Yaylalı Göz
Hastanesi'nin web sitesinde yer alan tüm bilgiler; bilgilendirme ve eğitim amaçlı hazırlanmıştır. Tedavi amacı taşımamaktadır.
Web Tasarım ve Programlama: Webkent Yazılım