Yaylalı Göz Hastanesi
Ana Sayfa Kadromuz İnsan Kaynakları KVKK İletişim
Hasta Görüşleri
 
Adınız ve Soyadınız
Mail Adresiniz
Yaşadığınız Şehir
Mesajınız

Gönderen: Ezgi KORKMAZ

Mail: ezgikrkmz89@gmail.com

Şehir: İstanbul

Tarih: 17.11.2023 00:57

Mesajı: Temmuz 2023'te Prof. Dr. Volkan YAYLALI Hocam'a "No Touch Göz Lazer" tedavisi oldum. 21 yıldır gözlük kullanmanın getirdiği kısıtlamalardan kurtuldum. Uzanıp rahatça televizyon izleyebiliyorum, yaşam konforum arttı. Göz derecem sıfırlandı. Çok memnunum, teşekkürler Volkan Hocam.


Gönderen: Müjde Yukarlı

Mail: ykrlmjd@gmail.com

Şehir: Muğla

Tarih: 18.7.2023 11:52:

Mesajı: 22 yıldır kullandığım 4.50 sandığım numaralı lenslerimi 6.50 olarak oğrendiğimde bana en fazla morali veren ve endişemi azaltan ..güleryüzü anlayışı ve sabırla bütün sorulara memnuniyetle cevap vermesi aynı zamanda tetkiklerimi zamanlı ve hiç bekleme olmaksızın bakması...NO TOUCH LAZER ve başarılı bir şekilde ameliyatımı gerçekleştiren Dr.ALİ ÇEVİK bey'e sonsuz teşekkürler..ayrıca hastanede çalışan ön kayıt dahil olmak üzere bütün hemşjre arkadaşlara güleryüzleri ve ilgileri için teşekkürler..:) iyi ki YAYLALI GÖZ HASTANESI var. İyi ki Dr.ALİ ÇEVİK Var...:)
Hayata daha net pürüzsüz ve ışıl ışıl görmek paha biçilemez:)
TEŞEKKÜRLER....:))))


Gönderen: Ersan Devecioğlu

Mail: Ersandevecioglu48@gmail.com

Şehir: Muğla

Tarih: 20.6.2023 22:30:

Mesajı: Merhabalar.Şubat aylarında bir göz rahatsızlığı yaşadım.Neredeyse göremiyor derecedeydim.Muğla da iki hastaneye gittim malesef ki bi çare bulamadım.Tanıdıklarımın tavsiyesi üzerinde Yaylalı göz hastanesine gittim ve o kadar memnun kaldım ki ilgilenmeleri,güler yüzlü karşılamaları en önemlisi beni sağlığıma kavuşturmalari en güzeliydi.Yaylali göz hastanesine tesekkurlerimi sunarım


Gönderen: Ayten Yüksel

Mail: aytenyuksel769@gmail.com

Şehir: Denizli

Tarih: 15.1.2023 21:59:

Mesajı: 2 ay önce Kemal Yayla hocama yeterli görememe şikayetiyle gelmiştim. Muayene yapıldıktan sonra bana katarakt teşhisi koydu. İlgisi ve güler yüzü bana çok güven verdiği için iki gözüm için de ameliyatımı Kemal beye yaptırdım. Her şey için kendisine çok teşekkür ediyorum. Eline emeğine sağlık.


Gönderen: Emin Yüksel

Mail: eminy5000@gmail.com

Şehir: Denizli

Tarih: 15.1.2023 21:49:

Mesajı: Yıllardır sağ göz numaramın çok büyük olması nedeniyle yeterli göremiyordum sevgili doktorum Kemal Yayla'ya muayene için geldiğimde her şeyi bana tek tek anlatarak benim için uygun olan çözümü bulduk ve sağ gözüme mercek takıldı. Bu süreçte aklımda hiç soru işareti olmadı. İlgisi güveni ve güler yüzü için Kemal hocama çok teşekkür ediyorum.


[Sayfa 1] [2]

Sitemiz Son Olarak 29.5.2024 Tarihinde Güncellenmiştir.
2014 © yaylaligoz.com ve yaylaligoz.com.tr adreslerinde yer alan içerik Yaylalı Göz Hastanesine aittir, her hakkı saklıdır.Yaylalı Göz
Hastanesi'nin web sitesinde yer alan tüm bilgiler; bilgilendirme ve eğitim amaçlı hazırlanmıştır. Tedavi amacı taşımamaktadır.
Web Tasarım ve Programlama: Webkent Yazılım